قوانین استفاده از سامانه مراقبت از خانواده مکسیروید

ضمن تشکر از انتخاب سامانه مکسیروید

سند حاضر قرارداد لازم‌الاجرا بین کاربر سایت (شما) و سامانه مراقبت از خانواده مکسیروید است. درصورتی‌ که کاربر قصد عضویت و استفاده از خدمات سامانه مکسیروید را داشته باشد، لازم است متن قوانین و مقررات («قرارداد») را به نحو کامل مطالعه و سپس اقدام به خرید اشتراک و استفاده از خدمات سامانه و یا عضویت در آن نماید.

استفاده از تمام خدمات سامانه مکسیروید اعم از “(اقدام به عضویت و خرید اشتراک، اقدام به ورود کاربر به وب ‌سایت و پنل کاربری، اقدام به ثبت اولین درخواست پشتیبانی و استفاده از سایر خدمات ارائه ‌شده)” به معنای آگاه بودن از قرارداد و قبول مفاد و شرایط آن است. کاربر همچنین می­پذیرد که رابطه بین سامانه مکسیروید و ایشان توسط این قرارداد سامان داده شود و هرگونه تراکنش مالی بین طرفین تحت پوشش این قرارداد خواهد بود. لذا درصورتی‌ که موادی از این قرارداد یا کلیات آن مورد توافق کاربر نباشد، حق استفاده از خدمات سامانه مکسیروید را ندارد.

لطفا تمام قوانین و مقررات درج شده در سامانه مکسیروید را بصورت کامل و با دقت فراوان مطالعه فرمایید و سپس اقدام به خرید اشتراک و استفاده از خدمات سامانه نمایید. به دلیل اهمیت سند حاضر و نیز به‌ منظور تسهیل مطالعه برای کاربر، مفاد هر ماده در بخش های مرتب شده، برای شما فراهم‌ شده است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در قرارداد حاضر، جایگزین کلیه توافق ‏‌های فی ‌مابین کاربر و سامانه مکسیروید محسوب می ‏‌شود.

تعاریف و قوانین اصلی سامانه مکسیروید

لطفا تمام قوانین و مقررات درج شده در سامانه مکسیروید را بصورت کامل و با دقت فراوان مطالعه فرمایید و سپس اقدام به خرید اشتراک نمایید، زیرا برای استفاده از خدمات سامانه مکسیروید قوانین و شرایطی در نظر گرفته شده است که این قوانین، توافق نامه ای میان ما و شما خریداران و کاربران عزیز خواهد بود، لذا با توجه به اهمیت رعایت هر یک از آنها، انتظار می رود قوانین و بندهای ذیل را با دقت کامل مطالعه نمایید.

ایجاب و قبول قوانین جهت خرید از سامانه :

تمام کاربران برای خرید اشتراک از سامانه باید دارای سن قانونی (۱۸ سال تمام) بوده یا از طریق والدین یا قیم قانونی خود از سایت خرید نمایند. لذا توجه داشته باشید که تمام برنامه های ارائه شده در این سایت باید بصورت کاملا فیزیکی و دستی بر روی گوشی فرزند زیر ۱۸ سال شما نصب و فعال شوند.

خرید اشتراک و دانلود هر گونه نرم افزار از سایت به منزله آگاهی کامل شخص و قبول قوانین و مقررات سایت مکسیروید بوده و لذا تمام مشترکین موظف می باشند تا قبل از هر گونه ثبت سفارش و خرید اشتراک های موجود در سایت، قوانین مندرج شده در سایت را با دقت کامل مطالعه نمایند و در صورتی که با تمام قوانین موافق هستند، اقدام به سفارش و خرید اشتراک نمایند، در غیر این صورت سامانه مکسیروید هیچ گونه تعهدی به کاربران و خریداران نخواهد داشت.

بند اول – موارد کاربرد

الف) سامانه مراقبت از خانواده مکسیروید یک سرویس کاملا عمومی می باشد که با تأیید کاربر در اختیار وی قرار می گیرد و صرفاً جهت مدیریت خانواده در زمینه فرهنگ سازی و آموزش استفاده ی صحیح از دستگاه های تلفن همراه و همچنین مدیریت ارتباطات اینترنتی آنها مورد استفاده قرار می گیرد.

ب) سامانه مراقبت از خانواده مکسیروید تمام اشتراک های موجود در سایت را با در نظر گرفتن کلیه قوانین و مقررات مندرج در فضای تولید و تبادل اطلاعات دولت محترم جمهوری اسلامی ایران به کاربران خود ارائه می نماید که با تأیید کاربران با قوانین مندرج در این بخش نامه ها در اختیار آن ها قرار می گیرند و صرفاً جهت مدیریت فرزندان و دیگر افراد خانواده و در زمینه فرهنگ سازی، آموزش استفاده صحیح از دستگاه های تلفن همراه و تبلت ها ، کنترل و ردیابی فرزندان و سالخوردگان و همچنین مدیریت ارتباطات اینترنتی آنها مورد استفاده قرار می گیرند.

ج) موارد کاربرد این سرویس تنها جهت مدیریت عمکلرد فرزندان در محیط بیرون و فضای مجازی می باشد که هدف آن پیشگیری از آسیب های احتمالی به این عزیزان، خصوصاً در بستر شبکه های اجتماعی می باشد.

بند دوم – شرایط استفاده

الف) رضایت کاملِ شخصی که این سامانه بر روی دستگاه وی نصب می شود.

ب) برای نصب سامانه به منظور مراقبت از افراد زیر ۱۸ سال، در صورتیکه به سن قانونی نرسیده باشند، والدین وی می توانند سامانه را بر روی دستگاه او نصب و راه اندازی کنند.

ج) توجه به این نکته بسیار حائز اهمیت است که هر نسخه ی خریداری شده از سامانه، تنها بر روی یک دستگاه قابل نصب وفعالسازی خواهد بود و امکان انتقال آن به دستگاه دیگر نیز وجود نخواهد داشت.

د) فقط سرپرست یا سرپرستان افراد سالخورده می توانند پس از آگاهی دادن به فرد، هریک از سرویس های سامانه را برای وی راه اندازی نمایند.

بند سوم – امنیت حریم خصوصی

الف) مسئولین سامانه مراقبت از خانواده مکسیروید، تمامی تلاش خود را در جهت حفظ امنیت حریم خصوصی و صیانت از اطلاعات شما را بعمل خواهند آورد، ولیکن چنانچه به دلیل سهل انگاری فرد در حفظ اطلاعات مربوط به پنل کاربری ، اطلاعات شما توسط شخص ثالثی مورد سوء استفاده قرار گیرد، سامانه مکسیروید هیچگونه تعهد و مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

ب) در صورتیکه کلمه عبور خود را فراموش نمودید، می توانید با استفاده از لینک “فراموشی کلمه عبور” نسبت به بازیابی آن اقدام نمائید، پس به هنگام ثبت نام از شماره موبایل یا ایمیل مطمئن و معتبر استفاده نمائید، چراکه در غیر این صورت، سامانه ی مدیریت خانواده مکسیروید هیچگونه مسئولیتی در قبال بازیابی کلمه عبور شما به واسطه شماره موبایل و ایمیل سایرین و دیگر روش ها نخواهد داشت.

ج) توجه داشته باشید که پس از تکمیل فرایند ثبت نام، دسترسی به پنل و اطلاعات شما تنها منوط به داشتن کلمه عبوری خواهد بود که در زمان ثبت نام برای خود انتخاب کرده اید، از این رو در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید ، ضمناً دقت داشته باشید این کلمه عبور تنها توسط شماره موبایل یا ایمیلی که به هنگام ثبت نام، در سامانه مکسیروید ثبت کرده اید قابل بازیابی خواهد بود.

د) سامانه مراقبت از خانواده مکسیروید Maxiroid امنیت اطلاعات شما را درصورت رعایت مفاد قوانین امنیتی سامانه، تضمین می کند.

بند چهارم – مقابله با تخلفات

الف) در صورت تخلف کاربر، تمامی حساب های کاربری متعلق به وی بدون اعلام قبلی مسدود و حذف خواهند شد.

ب) اطلاعات محرمانه پنل کاربری، نظیر نام کاربری و کلمه عبور خود را در اختیار سایرین قرار ندهید، زیرا تمام مسئولیت عواقب ناشی از آن بر عهده کاربر می باشد.

ج) مسئولیت هرگونه سوء استفاده از برنامه و تخلف در نحوه ی استفاده از آن به عهده کاربر می باشد و سامانه مراقبت از خانواده مکسیروید هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده های نادرست و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ندارد.

د) در صورت لزوم، اطلاعات افراد متخلف با دستور قضایی در اختیار مراجع قانونی قرار خواهد گرفت.

بند پنجم – خدمات و سرویس رسانی

الف) از آنجایی که سامانه مراقبت از خانواده مکسیروید ، اطلاعات مربوط به موقعیت و هویت گوشی شما را از بستر اینترنت به پنل کاربری شما منتقل می کند ، پس جهت انتقال مستمر اطلاعات دستگاه به پنل کاربری، لازم است تا اینترنت گوشی فرزند و گوشی شما فعال باشد، لذا سامانه مدیریت خانواده هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم انتقال اطلاعات به پنل کاربری شما در مواردی همچون عدم اتصال دستگاه به اینترنت و اختلالات مخابراتی را ندارد، اما می توانید به واسطه فرامین پیامکی که در سامانه وجود دارد، اینترنت و مکان یاب GPS دستگاه فرزند را از راه دور فعال و غیر فعال کنید تا در روند انتقال اطلاعات به پنل کاربری هیچگونه وقفه ایجاد نشود.

ب) سامانه مکسیروید هیچ گونه تعهد و مسئولیتی در قبال، اختلالات مخابراتی و اینترنتی و نداشتن دانش کافی فرد برای استفاده از خدمات سامانه و راه اندازی سامانه بر روی گوشی های هوشمند را هرگز ندارد.

ج) درصورتی که به هر دلیل موفق به نصب سامانه بر روی دستگاه خود نشدید، می توانید از خدمات نصب و راه اندازی از راه دور استفاده کنید که هزینه آن طبق تعرفه های تعیین شده، محاسبه و دریافت می گردد.

د) حداکثر بازه زمانی نگه داری اطلاعات بروی سامانه ۷ روز می باشد ، و به صورت دوره ای هر یک هفته یکبار، تمام اطلاعات از روی سیستم حذف خواهند شدف پس جهت جلوگیری از حذف شدن اطلاعات با بهره گیری از بخش دانلود پشتیبان از گزارشات فایل پشتیبان تهیه نموده و بر روی کامپیوتر شخصی خود از آنها نگهداری کنید.

بند ششم – شرایط پایان دادن به سرویس

الف) سامانه مکسیروید می تواند هر قسمتی از این توافقنامه را در هر زمان تغییر دهد. متن توافقنامه همواره بر روی وب سایت قابل ملاحظه بوده و در صورتیکه در هر زمان با این قرارداد مخالفتی داشته باشید می توانید از اشتراک خود در این وب سایت انصراف دهید. تاریخ آخرین بروزرسانی و تغییرات قوانین سامانه در انتهای همین برگه قابل مشاهده می باشد.

ب) کاربران محترم توجه نمایند که از سامانه مکسیروید هرگز جهت همسر و دوستان و آشنایان خود استفاده نکنند. سامانه مراقبت از خانواده فقط برای استفاده والدین در خصوص فرزندان زیر ۱۸ سال می باشد و استفاده غیر قانونی از خدمات سامانه برای همسر، دوستان و آشنایان کاملا جرم بوده و نقض حریم خصوصی افراد محسوب می شود. چنانچه کاربری بر خلاف قوانین موجود در سامانه مکسیروید اقدام نماید، اشتراک وی بصورت کامل و یکطرفه قطع و حذف خواهد شد.

بند هفتم – عودت وجه

الف) از کاربران گرامی خواهشمندیم قبل از هرگونه خرید اشتراک، حتما با دقت خاصی تمام بندهای قوانین و ضوابط سامانه را در نظر بگیرند. با توجه به اینکه تمام فایل های دانلودی مانند کالاهای فیزیکی قابل مرجوع نیستند.. بنابرین وجه پرداخت شده بابت هر نسخه از سامانه قابل بازگشت نمی باشد ، در نتیجه پیشنهاد می شود قبل از پرداخت هرگونه وجه، نسبت به انتخاب نسخه ی مورد نیاز خود، اطمینان حاصل کنید. عودت وجه هرگز میسر نمی باشد.

ب) سامانه مراقبت از خانواده مکسیروید کلیه خدمات حاضر را بدون هرگونه تعهدی، آموزش، پشتیبانی و ارائه می نماید و در مورد موارد زیر هیچ گونه تعهدی به خریداران ندارد. با توجه به بند حاضر و به‌ منظور تائید بیشتر، در صورت تحقق موارد زیر یا موارد مشابه امکان عودت وجه هرگز امکانپذیر نیست: 

 1.  هرگونه خرید اشتباه؛
 2.  هرگونه خرید تکراری؛
 3. دسترسی نداشتن به گوشی فرزند؛
 4. عدم توجه به توضیحات و قوانین موجود؛
 5.  عدم روت Root بودن دستگاه فرزندان؛
 6. عدم مطالعه کامل توضیحات و امکانات سامانه قبل از خرید اشتراک؛
 7. ضعیف بودن نسخه اندروید فرزندان (زیر نسخه های ۴/۴) و عدم پشتیبانی از سرویس های گوگل پلی؛
 8. عدم توجه به نیازمندی ‌های لازم جهت نصب و استفاده از سامانه که در آموزش ها درج ‌شده است؛
 9. عدم توانایی در یادگیری، نصب و استفاده از سامانه به دلیل ضعف دانش فنی؛
 10. اختلال در ارسال و دریافت اطلاعات سامانه و پنل کاربری؛
 11. تغییرات در نسخه ‌های جدید که حذف یا اضافه شدن برخی امکانات در سامانه را به همراه داشته باشند؛
 12. عدم سازگاری سامانه به دلیل عدم برقراری شرایط استاندارد. 
 13. ناسازگاری سامانه با سایر پلتفرم های اپل، آیفون، ویندوزفون و بلکبری؛
 14. عدم تجهیز امکانات سامانه به نیازهای مورد نظر شما در شرایطی که در توضیحات این امکانات درج نشده باشد؛
 15. اختلال در ارسال و دریافت اطلاعات به پنل کاربری؛
 16. عدم نیاز کاربر به اشتراک خریداری شده در سامانه؛
 17. عدم استفاده از امکانات سامانه به هر دلیلی؛
 18. عدم توانایی در استفاده از امکانات سامانه توسط کاربر؛

بند هشتم – سایر شرایط

الف) کاربر بایستی پیش از خرید هرگونه اشتراکی حتما با مشاورین سامانه چه بصورت تلفنی و چه بصورت آنلاین مکالمه و مکاتبه داشته باشد و تمام سوالات و اطلاعات لازم در خصوص خرید اشتراک و استفاده از سامانه را از مشاورین فروش سامانه اخذ نماید.

ب) هرگونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار سامانه مکسیروید شود، تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی و سامانه مکسیروید حق غیرفعال نمودن کاربران و اقدام قانونی علیه نامبردگان را جهت مطالبۀ خسارت و احقاق حقوق قانونی خود خواهد داشت. انتشار مطالب غیر واقع از سامانه مراقبت از خانواده مکسیروید نیز مشمول این بند می‌ گردد. کاربر می ‌پذیرد در صورت نقض تعهد حاضر موظف است مبلغ دویست میلیون ریال به سبب نقض تعهد قراردادی به سامانه مکسیروید بپردازد. این بند نافی حق مکسیروید برای اقدام به پیگیری های کیفری یا حقوقی جهت احقاق حق نیز نمی‌ باشد.

ج) کاربر متعهد است طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران از سامانه مکسیروید استفاده نماید. در صورتی‌که به سبب عدم رعایت قوانین و قرارداد حاضر توسط کاربر، مکسیروید ملزم به پرداخت مبالغی به مراجع قضایی، اداری، دولتی، سایر مراجع یا به اشخاص ثالث گردد ( ازجمله هزینه‌ های دادرسی و هزینه اخذ وکیل)، کاربر موظف است کلیه مبالغ پرداخت‌شده را به مکسیروید پرداخت نماید.

د) تمامی اطلاعات کاربران به ‌عنوان اطلاعات محرمانه نزد مکسیروید محافظت‌ شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام قضایی ذیصلاح. بنابر این در صورت درخواست و صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، مکسیروید مکلف به ارائه اطلاعات کاربران به مراجع مذکور است.

 

تاریخ آخرین بروزرسانی قوانین سامانه مکسیروید : ۱۴۰۱/۰۵/۱۸